loader image

WordPress a Woocomerce

Je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým mať web, ktorý sa dá prispôsobiť rovnakou rýchlosťou, akou sa pohybujete! Sme majstri vo vytváraní škálovateľných webových stránok WordPress.

Od jednoduchých jednostránkových webov až po zložité skúsenosti, aj to dokážeme s WordPressom.

Skvelé webové stránky nielen vyzerajú úžasne, ale fungujú bez námahy! Sú rýchle, reagujú na všetky veľkosti obrazovky a interagujú s divákom. Musia byť v súlade s WAG 2.1, optimalizované pre SEO, musia využívať prvotriedne zabezpečenie a musia sa dať jednoducho spravovať. Vývoj webu vo WordPress to dokáže!

Náš prístup

Naši vývojári úzko spolupracujú s naším dizajnérskym tímom, aby zabezpečili, že stavbu naplánujeme správne od prvého dňa. Vyberieme nástroj na tvorbu stránok (prvý prvok Elementor Pro, Gutenberg) a zmapujeme všetky moduly potrebné v zostave. Po vytvorení globálnych prvkov vytvárame modul po module, pričom pri každom kroku dbáme na schopnosť reagovať a odovzdávame dokončené moduly nášmu tímu zabezpečenia kvality, ktorý zaisťuje, že dosiahneme dokonalosť pixelov a bezproblémovú funkčnosť.

 

Keď sa webová stránka dokončuje, náš tím SEO zasiahne do auditu novej zostavy a testujeme bezpečnosť spolu s dostupnosťou. Pred spustením novej stránky trikrát skontrolujeme každý detail a spolupracujeme s vami na synchronizácii zavádzania s ohľadom na technológiu aj marketing.

"Pomáhame značkám spájať sa s novou generáciou."

Let's connect

Telefón

+421 911 463 549

Email

house@woetive.com

Sme k dispozícii

Pondelok - Sobota 09:00 - 20:00