loader image

SEO stratégia

Optimalizácia pre vyhľadávače je rozhodujúca, aby ste sa dostali správne! Nedokonalý plán je horší ako žiadny plán a skvelý plán môže pozdvihnúť pozíciu značky medzi jej konkurentmi. Vytvárame a implementujeme efektívne SEO stratégie.

Merateľný prístup k najvyššiemu umiestneniu na Google a iných vyhľadávačoch

Nie je úniku, ak máte webovú stránku, potrebujete SEO a musíte to urobiť správne! Máme tím odborníkov na Vyhľadávanie Google, ktorí vedia, čo v podstate funguje, a sledujú každú zmenu, ktorú Google urobí a ktorá môže ovplyvniť hodnotenie vo vyhľadávaní.

Náš prístup

Používame rôzne nástroje na štúdium kľúčových slov, obtiažnosti kľúčových slov, objemu vyhľadávania a vašej konkurencie, aby sme vám poskytli základné odporúčania. Pozeráme sa na vaše analýzy, on-page a off-page SEO, výkonnosť webových stránok, chyby a toxické spätné odkazy, aby sme vytvorili komplexný plán na čo najvyššie hodnotenie vašej webovej stránky.

 

Týždenne monitorujeme a podávame správy mesačne, aby ste mali prehľad o výsledkoch, pričom sa priebežne prispôsobujeme na základe toho, čo nájdeme a čo robí vaša konkurencia.

"Pomáhame značkám spájať sa s novou generáciou."

Let's connect

Telefón

+421 911 463 549

Email

house@woetive.com

Sme k dispozícii

Pondelok - Sobota 09:00 - 20:00