loader image

Stratégia značky

Relevantnosť značky je rozhodujúca pre konzistentný rast a začína účelom, víziou a poslaním. Vynikáme pri získavaní DNA značky a jej formovaní do stratégie zapojenia v každom kontaktnom bode zákazníka.

Navrhujeme stratégie, ktoré vštepujú zmysel značky do sŕdc a myslí vašich zákazníkov.

Podnikanie je postavené na architektúre, identite a asociáciách so značkou. Stratégia značky začína hlavným účelom a je formovaná tak, aby definovala vnímanú hodnotu v očiach cieľového zákazníka.

 

Stratégia značky je vodítkom každého strategického rozhodnutia.

Náš prístup

Skúmame DNA vašej značky – „prečo“ existujete, hovoríme so zakladateľmi, lídrami, členmi tímu a zákazníkmi, aby sme vám úplne porozumeli. Preskúmame trhové prostredie a ponoríme sa hlboko do vašich konkurentov, aby sme preskúmali, ako spotrebitelia vnímajú hodnotu, ktorú poskytujete, v porovnaní s ich inými možnosťami.

 

Pozeráme sa na každý kontaktný bod značky so svojimi zákazníkmi, pred nákupom, nákupom a po nákupe, aby sme zmapovali cestu koncového zákazníka. Označujeme negatívne asociácie, vyzdvihujeme pozitíva a otvárame príležitosti na nájdenie sladkého miesta pre základný systém identity. Teraz môžeme začať definovať kompletnú stratégiu značky, ktorá bude viesť obchodné rozhodnutia v nasledujúcich rokoch.

"Pomáhame značkám spájať sa s novou generáciou."

Let's connect

Telefón

+421 911 463 549

Email

house@woetive.com

Sme k dispozícii

Pondelok - Sobota 09:00 - 20:00